• Ваш список
    “Список порівняння” порожній
  • Ваш список
    “Список вподобань” порожній
  • / Реєстрація
+38 067 500 00 32 +38 044 592 02 86

Трошки про джут

Міністерство імені рослини? - Чому б і ні, якщо мова йде про джут.
який же чудовий це джут - джутові шпагати Радосвіт
 
Міністерство джуту та текстилю - це урядова організація в Бангладеш, відповідальна за просування, розвиток та вивчення нових сфер використання джуту, оскільки на торгівлі цією сировиною тримається майже вся економіка Бангладеш. До речі, по поширеності використання в світі джут займає друге місце після бавовни.
Міністерство джуту Бангладеш розробляє та впроваджує офіційну політику стосовно джуту та текстилю на державному рівні, оскільки весь джутовий бізнес в цій країні націоналізовано з 1972 року. Всі фабрики з виробництва джутової пряжі складають єдину корпорацію - Bangladesh jute mills corporation (BJMC). Також Міністерство здійснює координацію внутрішнього та зовнішнього постачання джутової пряжі та текстилю, а також їх транспортування та відвантаження; вирішує питання, що стосуються Міжнародної дослідницької групи з джуту (International jute study group - IJSG) та інших агентств / міжнародних організацій, що займаються питаннями розвитку джуту у світі.
На фото зліва-направо джут ТМ Радосвіт власних намоток: економ (для невибагливих покупців, які зазвичай кажуть - нам байдуже якість, аби ціна, цей джут найслабший, містить багато костри, самий волохатий), полірований (для естетів та гурманів, вибагливих поціновувачів джуту) і наш звичайний джут для широкого кола вжитку. Детальніше про натуральні відтінки джуту та огляд полірованого джуту читайте/дивіться у вічних сторіс.
 
Завжди Вам раді, компанія "Радосвіт"

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Щоб додати товар до Списку вподобань, Вам необхідно