Шнур бавовняний помаранчевий, діаметр 3мм, 50 метрів

105

шнур бавовняний кручений

Діаметр, мм3
Матеріалбавовна
Призначеннядекор, побут
Довжина, м50
Колірпомаранчевий

Доставка

- самовивіз (магазин м.Київ, вул.Салютна 2)
- самовивіз (магазин с.Крюківщина)
- транспортна компанія Нова Пошта

Оплата

- готівкою / карткою (під час отримання товару)
- онлайн-оплата картою (LiqPay)
- накладений платіж (при отриманні на Новій Пошті)
- безготівково (для юридичних осіб)
- оплата на реквізити IBAN ФОПа

Опис товару: Шнур бавовняний помаранчевий кручений (діаметр 3 мм, довжина 50 м)

Цей бавовняний шнур від компанії Радосвіт ідеально підходить для різноманітних рукодільних проектів, декору та побутового використання. Яскравий помаранчевий колір надає йому енергії та привертає увагу, роблячи його чудовим вибором для творчих ідей. 

Шнур має діаметр 3 мм, що забезпечує оптимальну міцність і гнучкість, а довжина 50 метрів дозволяє використовувати його для великих проектів без необхідності частих з'єднань. Він легко піддається зав'язуванню та плетінню, що робить його незамінним у створенні різноманітних виробів: від аксесуарів до домашнього декору.

Виготовлений з натуральної бавовни, цей шнур екологічний та приємний на дотик. Він чудово тримає форму та не втрачає своїх властивостей навіть після багаторазового використання. 

Обирайте наш бавовняний шнур Радосвіт помаранчевого кольору для своїх творчих проектів і надайте їм яскравості та індивідуальності!

Залишити відгук:

Будь ласка, введіть ім'я.
Будь ласка, введіть відгук.
Оцініть товар