Мішки джутові

2 товари
90,00грн
3,33

Мішок джутовий виготовлено із мішковини щільністю 250г/м2. Він є слабшим, аніж мішок джутовий, який виготовлено із мішковини щільністю 400г/м2, тому не рекомендується його використовувати для зберігання/транспортування важких речей та предметів. Зате він чудово підійде для зберігання віників для бані, якихось декоративних потреб, не важких вантажів. //

Джутовий мішок - це чудовий вибір для зберігання різноманітного приладдя та домашніх поживностей. Джутовий мішок "Радосвіт" виконано із джутової мішковини. Також наші мішки мають зав'язки - Вам не потрібно буде шукати, чим зав'язати мішок. В нашому асортименті є мішки як із джутової мішковини щільністю 250 г/м2, так і 400 г/м2. Також є невеличкий варіант із мішковини щільністю 270г/м2. Мішки мають якісний шов - у Вас не буде неприємних несподіванок. Шов в наших мішках виконано синтетичною ниткою (переважно - поліефірною).

Джутовий мішок "Радосвіт" з яблуками

Неодмінними перевагами джутового мішка перед поліпропіленовим (синтетичним) є те, що у вуличних умовах (зовнішньому середовищі) він довше проживе через те, що натуральні матеріали не так швидко руйнуються під дією сонця. Ви, мабуть, не раз помічали, що коли для укріплень використовують поліпропіленові мішки, заповнені землею, піском, то потім вони просто розсипаються, кришаться, їх неможливо підняти - все розвалюється. Так ось - джутові мішки не так швидко зруйнуються.

Товари компанії "Радосвіт" - це передусім якісні товари, ми цінуємо свою репутацію та поважаємо клієнтів. Тому купляючи наші джутові мішки, Ви можете бути певні, що ми виготовили їх із турботою та повагою до споживачів. Якщо Ви плануєте купляти їх для перепродажу, то неодмінною перевагою стане наявність етикетки на тканиновій основі, на яку нанесено штрих-код, що дозволить легко внести цей товар в облікову базу Вашого магазину. Зазвичай для продажу ми запаковуємо свої джутові мішки в рулони по 10 штук. Але обмеження на мінімальне замовлення немає, тому Ви можете замовити і один мішок, якщо для цього є потреба. Ми з радістю відправимо наші якісні джутові мішки "Радосвіт" перевізником або зробимо Вам доставку. З умовами доставлення Ви можете більш детально ознайомитись в розділі "Доставка".

Правила використання джутових мішків "Радосвіт":

  1. Використовуйте джутові мішки лише за призначенням - зберігання неважких речей, овочів, грошей.
  2. Не перенавантажуйте мішок джутовий, який виготовлено із мішковини щільністю 250г/м2, оскільки це викличе його руйнування вздовж шову. Взагалі, будь-які мішки краще не перенавантажувати, але особливо чутливий до перенавантаження саме мішок, який виготовлено із натуральної джутової мішковини щільністю 250г/м2.
  3. Не зберігайте в джутових мішках тварин та/або дітей.

Мішки з натуральної мішковини - це ще і Ваш вибір в сторону екологічності та дружності до природи. Знову ж таки, на відміну від синтетичних (поліпропіленових) мішків, джутові мішки, якщо і залишаться викинутими в землі, то перегниють набагато швидше, аніж поліпропілен.

Наприклад, невеликий джутовий мішок "Радосвіт", розміром 30 х 50 см та із мішковини щільністю 270г/м2, є доволі чудовим варіантом для зберігання офочів та фруктів у Вас на балконі або погребі. Ви зможете зручно розташувати харчі по темам: яблука, цибуля, буряк, морква тощо. Такий перелік може бути дуже довгим, це вже все залежатиме від Вас. А наявні зав'язки на мішку - джутовий шпагат невеликого діаметру - дозволять Вам неодноразово виконувати відкривання/закривання мішку без ризику втратити/загубити їх, оскільки зав'язки надйно прикріплено до мішку.